hlavní stránka facebook youtube žákovská knížka jídelna EU peníze školám Rodiče vítáni Rodice_vitani_kriteria.pdf Rodiče vítáni Veď mě dál, cesto má | Česko očima dětí UNIVERZITA J. E. PURKYNĚ V ÚSTÍ NAD LABEM Pedagogická fakulta ŠKOLA PRO ŽIVOT-ŠKOLA PRO TEBE Vzdělávání - cesta k úspěchu
Hlavní stránka Hlavní stránka

Informace pro žáky a rodiče

12. 09. 2020

Oslavy 130. výročí školy

Vážení kolegové, přátelé školy,

vzhledem k přibývajícím případům nakažených nemocí covid -19 a stále se zpřísňujícím opatřením proti šíření nákazy jsme se rozhodli zahájení oslav 130. výročí založení školy a otevření výstavy dne 19. 9. 2020 zrušit.

Výstava je pro vás připravena a můžete ji navštívit po telefonické domluvě.

Děkuji za pochopení

Mgr. Jarmila Višňovcová, ředitelka školy


Opatření školy platné od čtvrtka 10. 9. 2020

Po zpřísnění nařízení Ministerstva zdravotnictví České republiky o nošení roušek ve vnitřních prostorách jsme rozhodli takto:

Ve společných prostorách školy – šatny, chodby, WC bude nošení roušek povinné.

Ochrana nosu a úst ve škole nebude povinná při výuce ve třídách, pokud budou žáci sedět v lavicích. Vyučující může nařídit ochranu nosu a úst kdykoliv v případě vyhodnocení situace, kdy by mohlo dojít k zvýšenému riziku přenosu nákazy.

Škola omezila míchání tříd. Od čtvrtka nebudou děleny hodiny tělesné výchovy na 2. stupni na skupiny dívek a chlapců, ale budou vyučovány celé třídy najednou. Při výuce volitelných předmětů budou žáci povinni pracovat v rouškách a dodržovat rozestupy.

Opatření budou platit do zmírnění epidemiologické situace.

Prosíme rodiče, aby své dítě vybavili 2 ks roušek pro případ výměny, vlastní dezinfekcí, papírovými kapesníčky a igelitovým sáčkem.Mgr. Jarmila Višňovcová

ředitelka školy
Aktuality