hlavní stránka facebook youtube žákovská knížka jídelna EU peníze školám Rodiče vítáni Rodice_vitani_kriteria.pdf Rodiče vítáni Veď mě dál, cesto má | Česko očima dětí UNIVERZITA J. E. PURKYNĚ V ÚSTÍ NAD LABEM Pedagogická fakulta ŠKOLA PRO ŽIVOT-ŠKOLA PRO TEBE Vzdělávání - cesta k úspěchu
Hlavní stránka Hlavní stránka

Den Země 2019

Schránka01.jpg - náhled
11. 04. 2019

Celý duben se naši žáci se svými pedagogy budou intenzivněji věnovat environmentální tematice. Slavíme totiž DEN ZEMĚ! Všichni se zaměříme na problematiku „Zdravé Země“ či „Zdravého životního stylu“. Žáci zpracují vybraná zadání, vytvoří naučný panel a přednesou své poznatky mladším žákům. Fotografickou dokumentaci akcí a výtvorů budeme postupně přidávat.

Doprovodné akce:

· Během celého měsíce je vyhlášena MIMOŘÁDNÁ SBĚROVÁ SOUTĚŽ tříd o putovní pohár a sladkou odměnu pro celou třídu. Sbíráme papír, PET lahve a baterie – vše se zaznamenává ve prospěch třídy.

· Tvořiví žáci se mohou zapojit do školní soutěže o nejzajímavější výrobek z TETRAPAKu, žáci výtvarně nadaní do 8. ročníku výtvarné soutěže CHKO České Středohoří s tématem: Koniklec – kvetoucí klenot Českého Středohoří.

· Sbírka ve prospěch našeho adoptivního mazlíka z ústecké ZOO – IRBISE. Za podporu předem děkujeme!


Mgr. Jana Chlupsová
Dokumenty
Fotogalerie
Schránka01.jpg - náhled
Aktuality