hlavní stránka facebook youtube žákovská knížka jídelna Rodiče vítáni Rodice_vitani_kriteria.pdf UNIVERZITA J. E. PURKYNĚ V ÚSTÍ NAD LABEM Pedagogická fakulta ŠKOLA PRO ŽIVOT-ŠKOLA PRO TEBE Vzdělávání - cesta k úspěchu Robotika NNTB Ovoce do škol Doučování žáků Škola hrou
Aktuality Aktuality

Tábor 15.7.2022

20220715_122010.jpg - náhled
03. 08. 2022

CIRKUS BUDE !

Pátým dnem všechno končilo a nás čekaly velké přípravy na vystoupení. Ráno po snídani jsme si zabalili věci a pak už začal nácvik cirkusového představení. Každý z nás měl svůj úkol a moře práce. Po obědě jsme nejprve odměnili všechny děti a pak jsme se dali do výzdoby a velkých příprav. Když bylo hotovo, zkusili jsme si v kostýmech celé vystoupení a najednou to bylo tady! Rodiče už přešlapovali před školou a klepali na dveře. Jako ve správném cirkusu museli nejprve projít pokladnou. U nás ale neplatili, u nás hned při vstupu od paní pokladní dostali něco na uklidnění a pevné nervy – sladký čokoládový bonbón.

Když rodiče zasedli do svých lóží – na schody, začalo představení. A že se líbilo jsme pocítili při jejich smíchu a potlesku. Tři žonglující klauni je přivítali, vysloužilá primabalerína přivedla provazochodkyně a ty jim předvedly svoji chůzi po provaze, dealerka letošního populárního táborového elixíru života tzv. životabudiče předvedla výrobek a byl o něj zájem, Arabové Maty a Paty ukázali kouzlo s kostkou, klaun Dany zašmodrchal svá kouzla s balónky, klaun Venda, cvičitel blech vyvedl svůj bleší cirkus, hosté z daleké ciziny s Jolandou předpověděli budoucnost, Uno Lukýno a jeho parťák nám ukázali neviditelnou zeď, 3 klauni nám předvedli jak nerozbít talíře, siláci Krysáci nás přesvědčili, že mají sílu a svaly, krotitel se svou zvěří skákali, řvali a liška vyčmuchala dobroty, krotitel nám předvedl svého neposlušného medvěda a nakonec se nám ukázala jediná normální v tomto našem UNO cirkusovém ústavu – Uno Berušo, naše beruška.

Během představení si děti připravily i občerstvení pro rodiče v podobě cukrové vaty a popkornu a každý rodič obdržel balónek. No a my všichni jsme měli již připravené nafouklé balónky s přáníčky, které jsme jako každý rok vypustili k nebi. Tak snad se nám přání splní…

Tábor skončil a my se těšíme na další, snad v příštím roce. Děkujeme rodičům, že nám důvěřují a svěří děti, děkujeme dětem za VZORNÉ chování a nadšení pro legraci, děkujeme všem, kteří se o děti starali a děkujeme městu Lovosice, které nám na naši akci přispělo finanční částkou v podobě dotace „Sport a volný čas 2022“. Tůdle – nůdle nám i vám všem !

Miluše Králíčková
Fotogalerie
20220715_122010.jpg - náhled 20220715_123845.jpg - náhled