Ochutnávka vypěstované zeleniny a bylinek
01. 06. 2026
Děti ochutnávaly zeleninu a bylinky, kterou si vypěstovaly na zahradě školní družiny. Povídali jsme si o tom, jak jsou vitamíny důležité pro naše zdraví a proč bychom měli jíst čerstvou zeleninu. Nazdobené talíře plné vitamínů všem moc chutnaly.
Vychovatelky Konupková a Sečkárová
















.jpg)























